menu

01— Úvod

02— E-shop

05— Kontakt

06— Košík

Kde nás najdete

Cukrárna

Výstavní 1086
Lyžbice
739 61 Třinec
info@cakeartrinec.cz

DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ

Čvn 26, 2021

Drazí příznivci naši rodinné kavárny a cukrárny CAKE-ART. MÁME PRO VÁS DŮLEŽITÉ OZNÁMENÍ. Poslední rok pro nás byl velice náročný. Vláda se nám snažila neustále házet klacky pod nohy, ale vy jste se projevili jako úžasní zákazníci. Děkujeme za vaši podporu. Nyní nastává čas, kdy jsme učinili zásadní rozhodnutí. Konkrétně to, že cukrárna / kavárna bude od 1.7 uzavřena a budeme fungovat jen v režimu VÝDEJE objednávek. Stále bude fungovat náš e-shop, který je naši prioritou na kterém si můžete objednat cokoliv z našeho sortimentu. Stejně tak budou fungovat svatební objednávky a objednávky dortů.

Proč jsme se takto rozhodli?

Já (Domča) společně s mým manželem Romanem se snažíme dát maximum do fungování naší rodinné cukrárny. Do našich výrobků dáváme srdce a nikdy nechceme něco dělat jen na půl. Jsme v situaci kdy si nemůžeme dovolit rozšiřovat řady našich zaměstnanců právě v době dovolených, kdy většina z vás v nadcházejícím letním období vyráží k vodě a chystá se trávit čas se svými nejbližšími mimo hranice našeho města. Proto se chceme maximálně soustředit na objednávky a cukrárnu na tuto dobu uzavřít. Tuto dobu chceme věnovat i minum času, který nám zbyde našim nádherným 3 dětem.

Co to pro vás znamená?

A jak nám můžete pomoci?

Znamená to, že si zkrátka nemůžete k nám přijít sednout na zákusek a kávu a taktéž si něco z toho přijít koupit na místě. CO ALE MŮŽETE je objednávání čehokoliv z našeho E-SHOPu, nebo na tel. čísle:
739 372 345. Děkujeme za Vaši přízeň a podporu. Jste naši nedílnou součástí a jsme rádi, že s námi držíte již xx let v dobrých i těžších časech. VÁŠ CAKE-ART.

3 + 5 =

13 + 7 =